Kontakt

SLB-analys
Fleminggatan 4
Box 8136
104 20 Stockholm
Telefon: 08-508 28 800
facebook100 linkedin100

Östra Sveriges Luftvårdsförbund
Södermalmsallén 36
Box 38145
100 64 STOCKHOLM
Telefon: 08-58 00 21 01
www.oslvf.se / goran.andersson@oslvf.se
facebook100 twitter100 linkedin100


Vi som jobbar på SLB-analys

malin
Malin Täppefur
malin@slb.nu
08-508 28 932

Chef för SLB-analys

magnusb
Magnus Brydolf
magnus@slb.nu
08-508 28 925

Luftkvalitetsutredningar
Mätningar av luftföroreningar
Utvärdering av mätdata

larsb
Lars Burman
larsb@slb.nu
08-508 28 922

Luftkvalitetsutredningar
Utvärdering av mätdata
Vägtrafikemissioner och åtgärdsanalyser

kristina
Kristina Eneroth
kristina@slb.nu
08-508 28 178

Luftkvalitetsutredningar
Utvärdering av mätdata

mariaf
Maria Forsberg
maria@slb.nu
08-508 28 880

Administrativ handläggare

jennie
Jennie Hurkmans
jennie@slb.nu
08-508 28 905

Luftkvalitetsutredningar
Mätningar av luftföroreningar
Utvärdering av mätdata

christer
Christer Johansson
christer@slb.nu
08-508 28 931

Forskningsprojekt
Åtgärdsanalyser
Utvärdering av mätdata

boel
Boel Lövenheim
boel@slb.nu
08-508 28 955

Luftkvalitetsutredningar
Utvärdering av mätdata

borjen
Börje Norberg
borje@slb.nu
08-508 28 924

Mätningar av luftföroreningar
Service av mätinstrument

michael
Michael Norman
michael@slb.nu
08-508 28 933

Mätningar av luftföroreningar och meteorologi
Utvärdering av mätdata
Åtgärdsanalyser

anders
Anders Engström Nylén
anders@slb.nu
08-508 28 797

Luftkvalitetsutredningar
Vindkomfortstudier

Föräldraledig. Åter juni 2017.

sanna
Sanna Silvergren
sanna@slb.nu
08-508 28 754

Luftkvalitetsutredningar
Mätningar av luftföroreningar
Utvärdering av mätdata


billys
Billy Sjövall
billy@slb.nu
08-508 28 809

Mätningar av luftföroreningar
Etablering och drift av mätinstrument

peter
Peter Strömberg
peter@slb.nu
08-508 28 912

Datakommunikation

larst
Lars Törnquist
lars@slb.nu
08-508 28 919

Systemadministration
Systemutveckling

Sebastian
Sebastian Bergström
sebastian@slb.nu
08-508 28 778

Miljöutredare
Systemadministration

Bild saknas
Max Elmgren
max@slb.nu
08-508 28 930

Mätningar av luftföroreningar och meteorologi
Utvärdering av mätdata